Ç’bën kaq vonë në palestër? – Ana Kauri tregon linjat në foton e fundit

Ana Kauri është njëra nga bukuroshet e ish emisionit të dashurisë, Për’puthen. Ana ka një stil të veçantë dhe linja të përkryera trupore, që çdo vajzë do t’ia kishte zili. Bukuroshja e Përputhen po ndan përditë me ndjekësit e saj të shumtë në Instagram, fotografi dhe video nga aktivitetet e saj të përditshme. Nê veçanti kanë bërë bujë fotot e saj nga plazhi, duke i vënë në pah linjat e trupit që e bëjnë Anën, njërën nga vajzat më tërheqëse dhe joshëse të jetës publike.

Për ta mbajtur truoin në formë, Ana Kauri frekuenton edhe palestrën. Një fotografi nga palestra ka ndarë edhe sot me fansat e saj. Siç mund ta shikoni në foton më poshtë, Ana shkëlqen dhe duket në formë. Ajo së fundmi është e angazhuar me stafin e Për’puthen duke shkuar nëpër qytetet shqiptare për audicionet e sezonit të ardhshëm./in7.tv/


Be the first to comment on "Ç’bën kaq vonë në palestër? – Ana Kauri tregon linjat në foton e fundit"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*