Burri tmerrohet nga filmi horror, bashkëshortja nuk mban dot të qeshurën

Burri tmerrohet nga filmi horror, bashkëshortja nuk mban dot të qeshurën. Reagimi i një burri duke parë film horror është xhiruar në fshehtësi dhe videoja është bërë virale.

47-vjeçari Christopher Cruz shihet duke ulëritur për shkak të një skene të frikshme, ndërkohë që gruaja e tij nuk e mban dot të qeshurën. Videoja është regjistruar nga një shok i tij, i cili më pak e ka hedhur në internet.

Burimi

Be the first to comment on "Burri tmerrohet nga filmi horror, bashkëshortja nuk mban dot të qeshurën"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*