Bora Zemani shokon rrjetin, bëhet bionde (FOTO)

Bora Zemani është shndërruar padyshim në njërën nga fytyrat më të dashura të ekranit tek shqiptarët. Bukuroshja që drejton emisionin më të ndjekur televiziv “Për’puthen”, po kalon momente të bukura në karierën e saj në ekran. Ajo është mjaftë aktive edhe në rrjetet sociale, e ndjekur nga mijëra fansa të cilët presin me padurim çdo ditë se me çfarë do t’i befasojë Bora.

E kështu ka ndodhur. Sot, Bora ka shpërndarë video në InstaStory teksa ka qënë tek stilisti i saj. Por ajo që habiti ishte se Bora dukej me flokë të verdha. “Si dukem”, pyet Bora ndjekësit e saj, ndërsa në një video tjetër shton një koment tjetër. “Çfarë më bën ky djalë”, shkruan Bora Zemani duke treguar se ky ka qënë vetëm një eksperiment i stilistit të saj dhe se ajo sërish mbetet brune, ashtu siç e njohim dhe e duam të gjithë./in7.tv/Be the first to comment on "Bora Zemani shokon rrjetin, bëhet bionde (FOTO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*