Bëhen sërish bashkë, Tea me Beartin?

Lidhja mes Teas dhe Beartit bëri bujë të madhe në mediat rozë. Dyshja pas ndarjes kanë ndërprerë çdo kontakt, duke i hedhur akuza njëri-tjetrit për ndarje.
“Për’puthen”, ka përfunduar dje turneun ku ishte në vizitë në Prishtinë. Në pritje u doli Bearti, më të cilin Arjan Konomi publikoi një imazh.

Kjo do të thotë që Tea dhe Bearti janë bërë bashkë për herë të parë pas ndarjes së tyre./ORA/

Be the first to comment on "Bëhen sërish bashkë, Tea me Beartin?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*