Bëhen prindër për herë të parë, mësojeni emrin e veçantë të vajzës së Orindës dhe Turit

Moderatorët e njohur Turjan Hysko dhe Orinda Huta janë bërë prindër për herë të parë. Këtë e ka zbuluar vetë Turjani me anë të një postimi në rrjete sociale, ku shfaqet i buzëqeshur me vajzën e porsalindur në krah.

“Atara lëre Tik Tok-un, vrap gjumë tani!”, shkroi Turi duke treguar që vajzën e kanë pagëzuar me emrin Atara. Nuk kanë munguar urimet e shumta nga familjarët dhe miqtë në rrjete sociale./TCH/


Be the first to comment on "Bëhen prindër për herë të parë, mësojeni emrin e veçantë të vajzës së Orindës dhe Turit"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*