Atdheu dhe Sara puthen me njëri-tjetrin: Arjan Konomi thumbon dyshen

Atdheu dhe Sara i habitën të gjithë me vendimin e tyre për të dalë çift nga Përputhen.

Pasi u kthye për Antonelën, Atdheu realizoi një takim me Sarën nga ku erdhi dhe vendim më pas për të dalë së bashku nga programi.

Opinionisti Arjan Konomi u shpreh se nuk i beson aspak se ata të dy do të vazhdonin njohjen jashtë dhe u shpreh i sigurt se pas tre javësh do të ndaheshin nga njëri-tjetri.

Si për ironi, Atdheu dhe Sara kanë publikuar momente ku shfaqen bashkë duke u puthur. Në postimet e tij Atdheu etiketon Arjanin duke i treguar se lidhja e tyre po zgjat më shumë se tre javë.

Ndërkaq Arjani i ka ironizuar duke u shprehur: “Bravo, iku edhe një ditë”

Be the first to comment on "Atdheu dhe Sara puthen me njëri-tjetrin: Arjan Konomi thumbon dyshen"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*