Arjan Konomi ngre dyshimet: Shqipja ka “rënë në ndonjë usta”

Përputhen Reunion ka filluar sot me plotë befasi dhe përballje interesante. Ish konkurentët e Përputhen u rikthyen edhe njëherë në ekran. Në gjashtë ditët e ardhshme do të jenë sërish pranë ndjekësve të shumtë.

Njëra nga protagonistet e episodit të parë të Përputhen Reunion ka qënë edhe Shqipe Hysenaj. Para fillimit të emisionit, opinionisti Arjan Konomi ka ndarë në instagram një foto me Shqipen. Por ajo që ka shkruar Arjani ngjall shumë dyshime dhe pyetje në rrjet.

“Shqipja e qetë dhebe qeshur. Mos vallë ka rënë në ndonjë usta? Po çfarë ustai do jetë”, ka shkruar mbi foto Arjan Konomi, përcjell in7. E pra, cfarë ustai do jetë? Kush mund të jetë “ustai” i Shqipes?

Be the first to comment on "Arjan Konomi ngre dyshimet: Shqipja ka “rënë në ndonjë usta”"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*