Arbenita Ismajli tërheq vëmendjen me fotografinë ku thekson fytyrën

Modelja bukuroshe ka pozuar për Instagram.

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, cilësohet si njëra ndër modelet shqiptare më të bukura, shkruan lajmi.net.

Modelja e njohur shqiptare për bukurinë natyrale, është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe poston imazhe apo video me partnerin e saj teksa janë një ndër çiftet më të përfolura në showbizin shqiptar.

Ajo së fundmi ka rrëmbyer vëmendjen e ndjekësve me paraqitjen e fundit, ndonëse nuk ka treguar format e saj trupore.

Arbenita ka pozuar për rrjetet sociale ku theksoi bukurinë natyrale teksa u shfaq me një fustan ngjyrë kremi dhe në fytyrë shkëlqente me grim të lehtë./Lajmi.net/

Be the first to comment on "Arbenita Ismajli tërheq vëmendjen me fotografinë ku thekson fytyrën"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*