Antonela si gocë fshati, por shpërtheu kur ia përmendën Mevlanin dhe Ledjanën (VIDEO)

Antonela Berisha, ish konkurentja e emisionit Për’puthen ka qënë e ftuar në emisionin argëtues “N’Fermë” në Top Channel. Bashkë me të ftuarit e tjerë Antonela ka bërë punë fshati, madje ka ngarë edhe traktorin. Ndërsa në bisedë e sipër ia përmendën Mevlanin dhe Ledjanën. E kjo nuk i pëlqeu fare. Ndiqeni emisionin në videon e mëposhtme.

Pse u nxeh Antonela kur u përmend Ledjana dhe Mevlani? Kështu titullohet video që përmban emisionin e plotë “N’Fermë”, që është pjesë e “E Diell” në Top Channel.

Be the first to comment on "Antonela si gocë fshati, por shpërtheu kur ia përmendën Mevlanin dhe Ledjanën (VIDEO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*