Antonela merr në pyetje Bora Zemanin, e detyroi të nxjerrë emrin e atij që…(VIDEO)

Bora Zemani ishte kësaj radhe përballë Antonelës në Top Arena. Gjersa foli për eksperiencën e saj në program, Bora u pyet nga Antonela se kush është vajza dhe djali i preferuar nga programi. Moderatorja e njohur tha se nga vajzat nuk do të veçonte asnjërën ndërsa nga djemtë përmendi emrin e Mevlanit.

“Unë e kam thënë në fakt, Mevlani”, tha Bora. “Ai që e do e gjithë Shqipëria” vazhdoi Antonela duke marrë aprovimin e Borës. “Ka qenë sigurisht edhe ndër të preferuarit e produksionit duke qenë se ka qenë që nga fillimi i “Për’puthen”, e ka nisur me ne sezonin dhe e mbylli me ne, u bë pjesë e stafit dhe ishte shumë korrekt në çdo situatë”, përfundoi prezantuesja.

Be the first to comment on "Antonela merr në pyetje Bora Zemanin, e detyroi të nxjerrë emrin e atij që…(VIDEO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*