Antonela Berisha la pa fjalë ndjekësit në emisionin e mbrëmshëm (FOTO)

Antonela Berisha u rikthye në ekran. Tani jo më si konkurente në një shou televiziv, por si prezantuese në njërin nga emisionet më të njohura sportive në vend. Berisha është pjesë e Top Arenas, pjesë e Procesit Sportiv edicioni special për kampionatin europian EURO2020.

Në pjesën e parë të emisionit, Antonela shkëlqeu me pamjen e saj, duke ггëmbyer të gjithë vëmendjen e publikut. Fotografitë nga pjesa e parë e Top Arenas i ka shpërndarë edhe vetë Antonela në rrjetet sociale. Shikoni dhe vlerësoni. A ju pëlqeu pamja e Antonelas?

Be the first to comment on "Antonela Berisha la pa fjalë ndjekësit në emisionin e mbrëmshëm (FOTO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*