Ana Lleshi e tepron, kapet LIVE me modelen dhe i thotë fjalë të rënda

Ana kapet keq me modelen në emision. Në “E diell”, sot u diskutua për fëmijët që ndjekin gjurmët e prindërve e teksa Ana e Përputhen po jepte mendimin e saj, modelja e “She’s on Top”, Serxhina e ndërpreu dhe mes tyre nisi një debat me tone të ashpгa.

Ana: Një familje e varfër duan më të mirën për fëmijën dhe i thonë bëj këtë shkollë se do kesh të ardhura… | Serxhina: A mund ta mendojmë çik më thellë? | Ana: Do bëje mirë ta mendoje çik më thellë apo çik më cekët, por pasi ta mbaroja unë fjalinë se isha duke folur. |Serxhina: Po flas | Ana: Edhe unë po flisja kështu që mund ta mbyllësh gojën. -Serxhina vazhdon flet | Ana: Lalalala |Serxhina: S’të paskan edukuar edukatoret. |Ana: Jo, s’më kanë edukuar. Ku qëndron problemi? Do më edukosh ti? A do më edukosh ti?! Eduko ça ke për të edukuar, jo mua.

Be the first to comment on "Ana Lleshi e tepron, kapet LIVE me modelen dhe i thotë fjalë të rënda"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*