“Ajo që ja din vlerën mashkullit, nuk ndahet kurrë prej tij”, kujt ja dedikon këtë mesazh në mes të natës, Mevlani

Në mes të natës me një mesazh thumbues. Mevlan Shabën nuk po e zë gjumi sonte. Dikush e ka prekur dhe e ka detyruar atë të shkruajë një mesazh publik. Por kujt i dedikohet? Mesiguri Ledjana Prengajt, ish të dashurës së tij nga emisioni Për’puthen, përcjell in7.

“Çdo femër që është 1ënduar një herë, i quan meshkujt mashtгusa. Sepse ajo që ja din vlerën mashkullit nuk ndahet kurrë prej tij”, është mesazhi i Mevlanit të bashkëngjitur me një fotografi. Mevlani dhe Ledjana kanë qënë çifti më i përfolur dhe më i dashur i Përputhen, por që nuk e mbajtën gjatë gjallë lidhjen e tyre. Ata u ndanë sapo dolën nga emisioni./in7.tv

Be the first to comment on "“Ajo që ja din vlerën mashkullit, nuk ndahet kurrë prej tij”, kujt ja dedikon këtë mesazh në mes të natës, Mevlani"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*