Ajo i urren vlonjatët – Vajza e ish deputetes publikon foto të nxehta (FOTO)

Ada Deda, vajza e ish-deputetes së PD-së, Albina Deda “provokoi” një debat të fortë dy javë më parë, kur deklaroi se nuk do të lidhej kurrë me një vlonjat, pasi ata janë të padurueshëm. Komentues të shumtë, kryesisht vlonjatë, e kanë akuzuar atë për racizëm.

Por me sa duket ajo nuk do t’ia dijë, dhe “reflektimi” i vetëm janë disa foto provokuese që ka postuar në faqen e saj.Be the first to comment on "Ajo i urren vlonjatët – Vajza e ish deputetes publikon foto të nxehta (FOTO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*