Ai është 15 vite më i madh / Rita Ora në prag të martesës me producentin e famshëm

Rita Ora dhe i dashuri i saj, regjisori Taika Waititi, tashmë po planifikojnë martesën. Çifti filluan të takohen me njëri-tjetrin në mars të këtij viti në Australi dhe tani po jetojnë në Los Angeles së bashku, me lidhjen e tyre që veçse po shkon të forcohet çdo ditë e më shumë. Sipas ‘New Idea’ Taika e quan Ritën ‘grua’ gjatë gjithë kohës dhe thotë se si do të jetë burri i saj i parë dhe i fundit. Të gjithë rreth tyre e nënvlerësojnë atë si tallje flirtuese, por Rita padyshim që shpreson se ai është me të vërtetë”.

Këngëtarja shqiptare thuhet se ka folur me miqtë se do të martohen në një ceremoni së shpejti, para se të bëjnë një festë të madhe më vonë. Taika ishte i martuar më parë me producenten Chelsea Winstanley, por u ndanë në vitin 2018, ndërsa Ora nuk ka qenë asnjëherë e martuar. Javën e kaluar, 30 vjeçarja u argëtua mjaft shumë me të dashurin për ditëlindjen e tij të 46-të në një ndejë në shtëpinë e tij në Los Angeles. (BalkanWeb)Be the first to comment on "Ai është 15 vite më i madh / Rita Ora në prag të martesës me producentin e famshëm"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*