A është Marina “shtatzënja” më tëгheqëse që keni parë (FOTO)

Geti dhe Marina po bëhen prindër për herë të parë. Ka disa ditë që në mediat rozë ka qarkulluar lajmi se dyshja simpatike po bëhen prindër për herë të parë, ani pse nuk kishte gjë të konfirmuar nga ta deri më dje. Dje Marina ka vendosur që më në fund të postojë fotot duke treguar se thashethemet janë të vërteta.

Ajo ka postuar disa imazhe me barkun e rrumbullakosur nga seti fotografik që kanë realizuar bashkë me Getin. “Jam e bekuar”, Faleminderit Zot për gjithcka” shkroi ajo sipër imazheve ku u shfaq me veshje transparentet. Ndërkohë nuk mungoi as foto me Getin ku Marina i vuri mbishkrimin “Ne të tre”.


Be the first to comment on "A është Marina “shtatzënja” më tëгheqëse që keni parë (FOTO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*