4 foto të Antonelës nga plazhi, që nuk kanë nevojë për koment

Antonela Berisha, ish konkurentja e emisionit të dashurisë Për’puthen, tani e shndërruar në një nga vajzat më të dashura dhe tëгheqëse të ekranit. Antonela po shijon ditët e nxehta verore pas përfundimit të kampionatit europian në futboll, ku ishte e angazhuar në emisionin sportiv Top Arena. Me pamjet e fundit nga plazhi të shpërndara në Instagram, Antonela tregon format e saj trupore, që mund t’ia kenë 1akmi shumë vajza tjera.

Aventura e re si moderatore siç duket i ka pëlqyer Antonelës, e cila ka paralajmëruar se në të ardhmen do të vijë me projekt të sajin. Në fillimet e emisionit Top Arena mbase të gjithëve na dukej çuditshëm, por Antonela e kaloi testin dhe po e bën mirë punën e saj. Shijojini fotografitë më poshtë. A është Antonela njëra nga vajzat më në formë të ekranit shqiptar?/in7.tv/Be the first to comment on "4 foto të Antonelës nga plazhi, që nuk kanë nevojë për koment"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*