VIDEO – Moderatorja bukuroshe ггëzohet live në emision

Një incident ka ndodhur në hapje të spektaklit ‘Top Arena’, që transmetohet live çdo ditë në orën 22:00, në Top Channel. Moderatorja Alesia Bami, teksa zbret shkallët pengohet dhe për pak desh rrëzohet, por fatmirësisht nuk ndodhi kështu! “Syri i keq”, tha ajo, teksa qeshi pas këtij incidenti.

Kujtojmë që tani pjesë e Top Arenas apo Procesit Sportiv është edhe ish konkurentja e emisionit Për’puthen, Antonela Berisha. Antonela po e bën mirë rolin e moderatores dhe po paralajmëron një projekt të ri mediatik. Megjithatë, Alesia mbetet ylli i këtij formati televiziv. Për më tepër, ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme:

Be the first to comment on "VIDEO – Moderatorja bukuroshe ггëzohet live në emision"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*